KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12498263
nr 1249 8263
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, 3 st, Motivet: 19x20
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 april 2019
kl 20:08:03
21/4 19:21:17
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén